مطالب دورژانس

کد دهی ریموت کرکره برقی

ست-کردن-ریموت-کرکره-برقی-قیمت-کرکره-برقی دورژانس

برای فرمان دادن به موتور کرکره برقی، از ریموت استفاده می کنیم. در واقع، شما با ریموت به موتور فرمان می دهید که تیغه ها را بالا و پایین ببرد. ریموت کرکره برقی با یک باتری کار می کند.

زمانی که ریموت کرکره برقی کار نکرد، باتری های آن بررسی کنید. گاهی اوقات، مشکل ریموت کرکره برقی به باتری مربوط نمی شود. در این مواقع، باید یک ریموت جدید سفارش دهید.

برای فعال شدن ریموت، باید آن را به موتور متصل کنید. یا به اصطلاح ریموت را کددهی کنید. این کار می تواند توسط کارشناس فنی یا خود شما انجام شود.

در ویدئوی زیر ما نحوه کددهی ریموت کرکره برقی را به شما آموزش می دهیم.
در صورتی که به مشاوره و کمک بیشتری احتیاج داشتید، یا می خواهید برای کرکره برقی خود ریموت جدید سفارش دهید، با کارشناسان ما تماس بگیرید.

کددهی ریموت کرکره برقی در این روش که بعد از نصب کرکره برقی انجام می شود، بسیار راحت است. در این حالت با فشردن دکمه لرن و کلید روی ریموت، آن را به درب مرتبط می‌کنیم. برای شروع این کار، در برد مدار کرکره برقی را باز کنید. دکمه لرن یک دکمه سیاه رنگ است.

کلید لرن را فشار می‌دهیم. بعد از این کار چراغ روی برد روشن می‌شود. سپس، کلید ریموت را فشار می‌دهیم. با این کار چراغ برد نیز روشن می‌شود. روشن شدن چراغ برد نشان دهنده ی ست شدن ریموت با در است.

در صورتی که یکی از ریموت ها گم شد و قصد داشتید که ریموت ها را حذف کنید،  به روش زیر عمل کنید. در ابتدا باید کلید لرن را به مدت 10 ثانیه فشار دهید. با این کار تمام ریموت ها حذف می شود.

کددهی کرکره برقی به روش کلیدهای دیپ سوئیچ

کلیدهای دیپ سوئیچ معمولا در موتورهای ساید استفاده می شود.

برای تنظیم کردن این نوع ریموت باید در ریموت را با کنید. در پشت ریموت ها پیچ های زیر وجود دارند.

این پیچ ها را پیچ گوشتی باز کنید. سپس 8 کلید ریز روی برد ریموت مشاهده می کنید. به این هشت کلید ریز، دیپ سوئیچ گفته می شود.
این دیپ سوئیچ ها در سه وضعیت بالا، پایین و وسط تنظیم می شوند.البته به جز کرکره برقی برای امنیت اماکن مختلف میتوان از درب پارکینگ که انواع مختلف آن استفاده کرد که علاوه بر زیبایی تنوع زیادی هم دارد که باتوجه به نیازهای مختلف طراحی شده اند.

اهمیت درب پارکینگ

امروز برای پارکینگ ساختمان ها از انواع درب پارکینگ استفاده می کنند که با توجه به نیاز های متفاوت و یا نمای مختلف ساختمان ها از مدل های مختلف استفاده می شود. معمولا برای محافظت و نگهداری این درب ها از زود خراب شدن از انواع جک درب گارکینگ استفاده می شود که این طولانی کار کردن درب ها بیشتر بستگی به انتخاب نوع جک نصب شده بستگی دارد.

انواع مختلف این جک ها با توجه به نیاز افراد باعث شده قیمت جک پارکینگ مختلف باشد که توصیه ما به شما این است که بعد از مطالعه کافی و تحقیق با توجه به نیازتان بین جک برقی یا درب اتوماتیک انتخاب درستی داشته باشید.

مزایای استفاده درب کرکره برقی

امروزه نصب و بکارگیری کرکره های برقی در ساختمان های نوساز یکی از مهم ترین فاکتورها برای مشتریان محسوب می شود.

بسیاری از افراد نیز ترجیح می دهند کرکره برقی را با استفاده از ریموت مدیریت کنند زیرا باز و بسته کردن آن به مراتب راحت تر خواهد بود .

وجود فضای کافی برای باز و بسته شدن درب

قطعا برای باز و بسته شدن درب کرکره ای به فضا نیاز دارید. میزان این فضا بستگی به نوع جک درب پارکینگی و نوع موتوری که بر روی آن نصب می شود دارد.

به طور مثال موتورهای توبلار در مقایسه با موتورهای ساید نیاز به فضای کمتری دارند و می توان از آن ها در هر مکانی استفاده کرد.

کرکره برقی هایی که در هنگام باز و بسته شدن به سمت بالا رول می شوند به این معنی است که برای باز و بسته شدن در سمت چپ و راست نیاز به فضا ندارند. اما اگر کرکره برقی به سمت چپ و یا راست باز و بسته می شود قطعا باید فضای مورد نیاز را در اختیار داشته باشند.

وجود برق اضطراری

بر هیچکس پوشیده نیست که درب های کرکره ای و اتوماتیک از جهات زیادی مانند زیبایی ، امنیت و …. دارای مزیت رقابتی نسبت به درب های سنتی هستند.

اما ممکن است سوال برای شما پیش آید که در صورت قطع شدن برق چگونه می توان از درب کرکره ای استفاده ای کرد ؟ پاسخ بسیار ساده است.

در دنیای مد رن و پیشرفته امروز شاهد تولیدات شگرفی در زمینه رفاه و راحتی مشتریان هستیم. وجود برق اضطراری یا( UPS ) ( یکی از این موارد است. برق اضطراری این امکان را در اختیار شما قرار می دهد تا بتوانید در صورت نبود برق به طور دستی درب کرکره ای را باز و بسته کنید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع فتوسل های ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *