مطالب دورژانس

پروفیل درب اتوماتیک دورژانس

پروفیل-درب-شیشه-ای-دورژانس

پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک

  یکی از مهمترین قطعات دربهای اتوماتیک، پروفیل درب اتوماتیک می باشد .

در حال حاضر درب اتوماتیک در اکثر ساختمانها بکار گرفته می شوند . از مزیتهای استفاده  درب اتوماتیک،  امن بودن  و رعایت بهداشت بخاطر عدم استفاده از دستگیره می باشد و در مراکزی که مثل هتلها و فروشگاهها که صرفه جویی در مصرف انرژی اهمیت دارد کاربرد دارد و علاوه بر زیبایی تردد راحت تر  نیز به ارمغان می آورد .

درب اتوماتیک در مراکز مثل رستورانها و امکان ورزشی و مراکز صنعتی می تواند جایگزین خوبی برای نیروی کار باشد .

بخاطر همین مزیتها کاربرد زیادی در عرصه ساخت وساز پیدا کرده است. درب اتوماتیک انواع مختلف و کاربرد های متفاوتی دارد علاوه بر استفاده مثل درب پارکینیگ و ساختمانها می تواند در سقف متحرک پاسیو و استخر نیز بکار گرفته شوند

پروفیل درب اتوماتیک شیشه ای

 بکار گیری پروفیل آلومینیومی در درب های اتوماتیک به عنوان چهارچوب  بخاطر  تنوع و امکان انتخاب رنگ بالا رفته است.پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک در اندازه های مورد نظر با گزینه های گسترده محصول تولید می شوند.
ما تضمین می کنیم پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک دورژانس با استفاده از بالاترین کیفیت مواد اولیه و فناوری پیشرفته تولید شده است که به آنها قدرت ، دوام و قابلیت اطمینان می دهد.
با تحقیق و توسعه محصول ثابت ، ما قادریم به طور مداوم نوآوری کرده و دامنه و فرایندهای محصول خود را بهبود بخشیم. به عنوان معتبر ترین تولید کننده پروفیل  آلومینیومی درب اتوماتیک ، معتقدیم که فقط بالاترین کیفیت محصول نهایی را با بهترین محدوده قیمت ارائه می دهیم.

قیمت پروفیل آلومینیومی درب اتوماتیک

پروفیل المنیوم درب اتوماتیک آلوم فرم از جنس آلومینویم استاندارد  با انواع فرم وسایز بصورت پهن و باریک ویا با فرم اس، در انواع رنگ الکترواستاتیک هم به صورت عمده و هم به صورت شاخه ای با توجه به قیمت روز بازار عرضه می شود.

پروفیل دورژانس
شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع فتوسل های ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

درب اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *