مطالب دورژانس

نصب درب اتوماتیک ریلی دورژانس

درب ریلی دورژانس

هدف از ارائه این محتوا کمک به نصب درب اتوماتیک ریلی در کل کشور است.

درب اتوماتیک ریلی دارای انواع مختلفی از قطعات و یراق آلات است که ما با ارائه این مقاله به تفصیل به آموزش نصب درب ریلی پرداخته ایم. 

درب اتوماتیک ریلی به این صورت است که یک لنگه درب اتوماتیک ریلی که اکثرا از دو و نیم متر عرضش بیشتر است به صورت کشویی به سمت راست یا چپ رفته و محیط ورودی را به کلی باز میکند.

درب اتوماتیک ریلی برای مکانهایی استفاده می شود که به تمام فضای ورودی پارکینگ احتیاج دارند و یا اندازه درب ریلی اتوماتیک به قدری بزرگ و سنگین باشد که استفاده از مدل های دیگر مانند درب ریلی پارکینگ اتوماتیک لنگه ای، زیر سقفی یا زیر سطحی مقرون به صرفه نباشد.

از درب بازکن ریلی می توان در پارکینگ های مسقف و باز استفاده نمود زیرا که باز و بسته شدن این درب اتوماتیک کم صدا است و برای ساکنین مجتمع آلودگی صوتی ایجاد نمی کند.

امروزه استفاده از درب اتوماتیک کشویی و درب بازکن های ریلی به دلیل کم صدا بودن و زیبایی همچنین کم جا بودن آن در مجتمع های مسکونی و تجاری رو به افزایش است.

از محدودیت های درب های ریلی می توان به سرعت پایین آن هنگام باز و بسته شدن درب اتوماتیک و الزام داشتن فضایی آزاد معادل اندازه خود درب ریلی اتوماتیک در سمت چپ و راست آن میتوان اشاره کرد. معیارهای برای انتخاب اوپراتور درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک کشویی وجود دارد که در ادامه مطلب توضیح داده خواهد شد.

نصب درب ریلی اتوماتیک

روش شناسایی کورس درب برقی کشویی

برای این منظور باید درب اتوماتیک ریلی را در حالت میانی قرار دهید و فرمان Close را اجرا کنید. در این حالتدرب اتوماتیک ریلیبه سمت بسته شدن بطور آهسته حرکت میکند و بعد درب اتوماتیک با سرعت بالاتر از قبل به سمت باز شدن حرکت میکند که بعد از چند ثانیه با سرعت به سمت بسته شدن درب اتوماتیک حرکت میکند و در آخر می ایستد و Stop میکند.

روش ریست کردن و پاک کردن ریموت درب اتوماتیک ریلی

برای این منظور باید کلید رسیور را نگه دارید تا چراغ روشن شود و بعد از چند ثانیه چراغ رسیور شروع به ۳بار روشن و خاموش شدن میکند. که برای بار سوم قبل از خاموش شدن چراغ، بایستی کلید رسیور را رها کنید و منتظر شوید تا چرا رسیور دوباره روشن شود و با سرعت کلید رسیور را یک لحظه فشار دهید و مدت ۱۰ ثانیه صبر کنید تا سیو شود. که اگر این کار را درست انجام داده باشید در آخر چراغ رسیو تند تند چشمک میزند و بعد به تعداد ۵ بار به آرامی روشن و خاموش میشود.

روش ست کردن ریموت درب ریلی اتوماتیک

برای این کار باید این مراحل را انجام بدهید : ابتدا باید کلید رسیور را نگه دارید تا چراغ رسیور روشن شود و بعد کلید را رها کنید.

سپس باید کلید ریموت را برای ۱۰ ثانیه نگه دارید و سپس رها کنید. و در آخرین مرحله باید ۱۰ ثانیه صبر کنید تا سیو شود.

مزایا نصب درب اتوماتیک ریلی دورژانس

صب درب اتوماتیک ریلی دورژانس

استفاده از درب اتوماتیک ریلی برای پارکینگ مزایای زیادی دارد، از جمله:
۱- جایگزین نیروی انسانی بدون پیاده شدن از خودرو جهت بازکردن دستی درب اتوماتیک ریلی پارکینگ و تنها با فشاردادن یک شستی روی یک ریموت درب ریلی اتوماتیک برای باز و بسته شدن درب اتوماتیک ریلی پارکینگ.
۲- بدون ایجاد صدا
۳- با استفاده از چشم الکترونیکی زمانیکه مانعی سر راه درب اتوماتیک ریلی باشد توقف می کند.
بنابراین شما با سرمایه گذاری اندکی که برای نصب درب اتوماتیک در منزل یا محل کار خوب می کنید در هزینه های بی شماری صرفه جویی می کنید. این هزینه ها مانند هزینه های نیروی انسانی، سلامتی و بسیاری هزینه های دیگر هستند که با سرمایه اولیه مورد نیاز برای نصب درب اتوماتیک قابل مقایسه نیستند.

نصب درب اتوماتیک ریلی یا درب اتوماتیک کشویی

جایگذاری پلیت موتور با کف زمین یا سقف که با استفاده از جوشکاری در محل خود با توجه به اندازه گیری محکم می شود.
  جایگذاری دنده شانه ای ها موازی با چرخ دنده ی موتور  
 نصب برد  
 انجام سیم کشی های چشمی ها و فلاشر و متصل نمودن سیم کشی ها به برد موتور .
برای تهیه ی چرخ مناسب درب اتوماتیک ریلی توصیه می گردد از چرخ های فلزی استفاده گردد .زیرا چرخ های پلاستیکی که در بازار با قیمت پایین موجود می باشد به مرور زمان (کمترین زمان) از بین می رود . این انتخاب باعث چندین برابر شدن هزینه ها می گردد و استفاده از چرخ های فلزی علاوه بر عمر طولانی تر باعث روان تر شدن حرکت در می شود.

درب کشویی دورژانس
ارتباط با دورژانس

شرکت دورژانس ایمن فک ارائه دهنده ی کلیه ی خدمات فروش و خدمات پس از فروش 

و همچنین نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک ریلی میباشد 

شما عزیزان میتوانید بصورت 24 ساعته با تیم دورژانس در ارتباط بوده و از متخصصان و 

مشاوران ما راهنمایی دریافت کنید.

69 33 00 91

راهنمای نصب درب اتوماتیک ریلی

سیم کشی لوازم جانبی در ریلی برقی  مانند چشمی ، فلاشر و غیره را مانند نقشه کاتالوگ اصلی انجام بدهید.
بعد از سیم کشی لوازم جانبی مرحله شناسایی لوازم جانبی را باید انجام داد.جهت انجام این کار باید با استفاده از کاتالوگ راهنمای برد این امر را انجام داد. تنوع در نوع برد های موجود در بازار و ارائه آپشن های مختلف از سوی سازنده ی برد ها باعث می شود که حتما از کاتالوگ استفاده کرد.

شرکت دورژانس ایمن فک با داشتن تجربه و وجود متخصصین خبره شما را در نصب درب اتوماتیک ریلی در سراسر کشور یاری می کند.

شناسایی کورس درب اتوماتیک پارکینگی کشویی

درب ریلی دورژانس

کلید خلاص کن درب اتوماتیک را فعال نموده و درب ریلی را در حالت وسط قرار بدهید و بعد کلید خلاص کن را قفل نمایید.
کلیدهای Close و Stop را با هم نگه دارید تا درب اتوماتیک کشویی شروع به حرکت کردن به سمت بسته شدن کند .
سپس کلیدهای Close و Stop را رها نمایید و منتظر بمانید تا درب ریلی اتوماتیک یک مرحله کامل بسته شدن و باز شدن کامل و مجدداً بسته شدن را انجام دهد.
در انتها درب ریلی اتوماتیک Stop کرده و چراغ‌های L۳ و L۲ شروع به چشمک زدن می کند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *