مطالب دورژانس

معرفی قفل برقی دورژانس

قفل برقی دورژانس
قفل برقی دورژانس ایمن فک
قفل های برقی دورژانس

آشنایی با انواع قفل برقی

قفل برقی یکی از مهم‌ترین و پرکاربردی‌ترین محصولات ساختمان به حساب می‌آیند که گذشته از قفل‌های زنجیری استفاده می‌کردند که دوام چندانی نداشته، بعد از مدتی انواع قفل برقی وارد بازار شدند که معروف ترین آن‌ها قفل‌های لاک پشتی هستند که میتوان از آن‌ها برای درهای نفر رو و پارکینگی استفاده کرد. که این قفل‌ها انواع مختلفی دارند که در متن به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

برندهای مختلف قفل برقی

قفل‌های برقی یکی از تجهیزاتی هستند که امنیت درب‌های پارکینگی را بالا می‌برند، و قابلیت جلوگیری از ورود افراد ناشناس را دارند. 

  • قفل تسا
  • قفل سیزا ایتالیا
  • قفل برقی کاویان
  • قفل برقی یوتاب
  • قفل برقی یال
  • قفل برقی سیماران
  • قفل برقی ویروکلونی
برند های قفل برقی دورژانس

بهترین انواع قفل برقی خارجی

  • قفل برقی کلونی که بهترین آن مربوط به برند VIRO است.
  • قفل برقی کله گاوی که قفل اختصاصی برند CISA است.
  • قفل برقی زبانه دار که سه برند CISA سیزا، YALE ، ISEO از بهترین قفل‌های زبانه دار را دارند.

قفل برقی کلونی 

 این نوع قفل برقی که بهترین آن از برند (VIRO) است. بدنه این قفل برقی از جنس گالوانیزه و قطعات زبانه برنجی ساخته شده. این قفل‌ها هم اکنون در ایران به دلیل درخواست کم و مشکل در چرخه توزیع در بازار موجود نیست اما مزیت‌های بسیار خوبی دارند.

از مزیت‌های این قفل برقی می‌توان به این نکته اشاره کرد که پس از نصب این قفل برقی، درب به هیچ عنوان باز نمی‌شود و در صورت فشار و یا تصادف از جای خود حرکت نمی کند.

در حالی که پس از نصب نیاز به نگهداری فوق العاده دقیق آن‌ها است. که با توجه به درب‌های لولایی ساخت داخل که بسیار قدیمی هستند و بعد از مدتی تغییرات در لولاهای درب ایجاد می شد قفل به درستی کار نمی‌کرد و در مواردی بعضا درب باز نمی شد و نیاز به سرویس مجدد داشتند.

قفل برقی دورژانس

قفل برقی زبانه دار

این قفل‌های برقی که بهترین آن‌ها از سه برند(CISA سیزا،YAL ، ISEO) است که ساخت کشور ایتالیا هستند.

قفل‌های برقی زبانه دار در میانه درب نصب می‌شوند، و به وسیله یک ضامن در غلاف جا می‌گیرند، و درب را بسته نگه می‌دارند.

از مزایای این نوع قفل برقی سهولت نصب آن بر روی انواع درب‌های اتوماتیکی و نفررو هستند. و از کیفیت مطلوبی نسبت به بقیه برندها دارند.

قفل زبانه دار دورژانس

شرکت دورژانس ایمن فک دارای خدمات فروش و پس از فروش و نصب و تعمیر انواع قفل های برقی است.

شما میتوانید بصورت 24 ساعته با کارشناسان و مشاوران ما در ارتباط باشید:

39 722 021

4000 66 27 021

باما در ارتباط باشید

ارتباط با دورژانس

69 33 00 91

قفل برقی کله گاوی 

این نوع قفل‌ها جهت قفل کردن درب اتوماتیک استفاده می‌کنند؛ که توسط یک کابل به مدار فرمان دستگاه متصل می‌شود و بدون هیچگونه تنظیماتی بصورت اتوماتیک با ریموت کنترل کار می‌کند بدین شکل که با فرمان دادن با ریموت اول قفل آزاد شده سپس لنگه‌های درب اتوماتیک شروع به حرکت می‌کنند.

برند سیزا برای این نوع قفل‌ها دو مدل ضامن‌دار برای درب‌های نفررو و بدون ضامن برای درب‌های اتوماتیک که برای درب‌های پارکینگ بهترین گزینه است.

کلام آخر

اگر در منزل یا محل کار خود می‌خواهید امنیت بیشتری داشته باشید؛ حتما از انواع قفل برقی استفاده کنید بسته به نیازی که برای امنیت خانه یا محل کار خود دارید.

برای نصب انواع قفل برقی می‌توانید از متخصصین کمک بگیرید. خدمات نصب قفل برقی دورژانس ایمن فک توسط بهترین نصاب‌ و برقکار در شهر شما ارائه می‌شود. 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *