مطالب دورژانس

قفل برقی دورژانس و امنیت

قفل برقی پارکینگی و نفر رو یکی از انواع قفل برقی به شمار می رود که کار باز و بسته کردن قفل درب حیاط را با سادگی بیشتری صورت می دهد.

از معروف ترین مدل های قفل درب می توان به قفل لاک پشتی یا قفل کله گاوی با بدنه منحنی و محکم اشاره کرد. این قفل را که می توان بر روی درب ورودی نفر رو یا درب پارکینگ نصب کرد، به سادگی با فشردن یک کلید بر روی ایفون تصویری یا ریموت باز می شود.

قیمت قفل برقی درب حیاط با توجه به برند آن می تواند متغیر باشد.

قفل برقی دورژانس

رابطه قفل برقی و امنیت

قفل های زنجیری یا قفل سنتی ایرادات فراوانی داشت. یکی از مهمترین این ایرادات مسئله ایجاد امنیت برای ورودی ساختمان است.

اکنون سارقان قفل زنجیری را در کثری از ثانیه باز میکنند و علت آن زبانه در دسترس آنها و فنر ضعیف پشت آن است.

اما در قفل برقی مخصوصا مدلهای کله گاوی یا لاکپشتی، قفل به گونه ای طراحی کرده که امکان بازگشت زبانه بدون تحریک شدن مگنت یا فشرده شدن دکمه روی قفل وجود ندارد. به گونه ای که از این نوع قفل برقی برای امنیت بخشی بیشتر جک درب پارکینگ استفاده می شود.

قفل برقی لاک پشتی (کله گاوی)

معروف ترین قفل برقی درب حیاط با نام قفل کله گاوی یا قفل لاک پشتی شناخته می شود.

از مهمترین برند های قفل حیاطی پارکینگی می توان به قفل برقی یوتاب، قفل برقی کاویان، قفل برقی سیماران، قفل برقی ویروکلونی و قفل برقی سیزای ایتالیا اشاره کرد.

یکی از امن ترین مدل ها قفل برقی بدون شاسی سیزا است که باز کردن درب را بدون شاسی و توسط کلید و یا توسط درب باز کن های الکتریکی داخل منزل ممکن می کند.

 قفل لاک پشتی را می توانید برای درب نفر رو حیاط یا قفل برقی درب پارکینگ به کار ببرید. در نظر داشته باشید که مهمتر از کارکرد و عمل برند های مختلف قفل کله گاوی، نصب آن است که می تواند عملکرد آن را تحت تاثیر قرار دهد.

شما می توانید از طریق سایت دورژانس و شماره های ثبت شده در آن از به روز ترین قیمت قفل برقی اطلاع پیدا کنید.

239 72 021

4000 66 27 021

با ما در ارتباط باشید

ارتباط با دورژانس

قفل برقی ریموتی

احتمالا بار ها عبارت قفل ریموتی را شنیده اید که برای باز کردن درب از راه دور استفاده می شود، با فشردن کلیدی بر روی قفل ریموتی درب واحد باز می گردد.

انواع برند های قفل برقی را می توانید با استفاده از ریموت کنترل به کار ببرید. بد نیست اشاره ای داشته باشیم به این موضوع که در بین برند های خارجی قفل برقی سیزای ایتالیا بهترین قفل برقی درب حیاط به شمار می رود.

شرکت دورژانس ایمن فک ارئه دهنده ی کلیه خدمات فروش و خدمات پس از فروش و همچنین خدمات نصب و تعمیر انواع قفل های برقی در انواع برندها میباشد.
شما میتوانید بصورت شبانه روزی با متخصصان و مشاوران ما در ارتباط باشید و متناسب با نیاز خود مشاوره دریافت کنید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *