مطالب دورژانس

علت ضعیف شدن برد ریموت درب برقی دورژانس

هنگامی که شما یک درب اتوماتیک را به خوبی نصب کرده اید، به راحتی می توانید تصور کنید که با فشار دادن یک دکمه باز و بسته می شود.
از این گذشته ، بیشتر اوقات ، همه چیز همان طور که باید کار می کند. با این حال، گاهی اوقات ممکن است مسائل به طور غیر منتظره ایجاد شوند.
برد درب برقی

چرا ریموت درب برقی شما کار نمی کند یا ضعیف شده است؟

باتری خالی شده یا ریموت درب برقی معیوب

اگر ریموت دورژانس درب برقی شما کار نمی کند، اولین کاری که باید انجام دهید این است که با استفاده از دستگاه دیگری مانند صفحه کلید، اینترکام یا کنترل از راه دور پشتیبان، در را باز کنید.

اگر این ها کار نکنند، ممکن است باتری های کنترل از راه دور شارژ خود را از دست داده باشند. احتمال دیگر این است که ریموت نیاز به برنامه ریزی مجدد دارد یا به کل معیوب است و باید تعویض شود.

سنسور های مسدود شده ریموت درب برقی

اگر چیزی در مسیر حسگر های عکس چشمی درب برقی دروازه شما باشد، از باز و بسته شدن دروازه جلوگیری می کند. بررسی کنید که آیا آن ها مسدود شده اند یا خیر. اکثر سنسور ها هنگام فعال شدن به رنگ قرمز چشمک می زنند.

از دست دادن برق یا مشکلات الکتریکی

اگر نه کنترل از راه دور و نه سایر کنترل‌ های گیت (صفحه‌کلید، اینترکام یا کنترل از راه دور پشتیبان) کار نمی‌ کنند، منبع تغذیه درب برقی را بررسی کنید.

اگر مطمئن نیستید که کدام سوئیچ در جعبه کنترل شما به گیت شما متصل می شود، به دنبال سوئیچ هایی باشید که در موقعیت خاموش هستند.

هم چنین ممکن است مشکل الکتریکی در خود درب بازکن برقی وجود داشته باشد، مانند موتور معیوب یا کابل آسیب دیده. چنین تعمیراتی باید به یک تکنسین گیت واجد شرایط سپرده شود.

تداخل الکتریکی ریموت درب برقی

اگر مشکلات ریموت دورژانس درب برقی از راه دور شما همچنان ادامه دارد، تداخل الکتریکی می تواند مقصر باشد.

تداخل می تواند ناشی از یک دستگاه الکتریکی معیوب در مجاورت باشد. سعی کنید وسایل برقی نزدیک را خاموش کنید سپس بررسی کنید که آیا کنترل از راه دور دروازه کار می کند یا خیر. اگر دستگاه معیوب را شناسایی کردید، آن را خاموش نگه دارید تا زمانی که توسط یک برق کار حرفه ای تعمیر شود.

تداخل الکتریکی هم چنین می تواند ناشی از یک سیگنال رادیویی قوی در منطقه شما باشد. اگر یک ایستگاه رادیویی، مسیر پرواز، فرودگاه یا پایگاه نظامی در این نزدیکی وجود داشته باشد، ممکن است این اتفاق بیفتد. ممکن است برای رفع این مشکل به گیرنده و آنتن خاصی نیاز باشد.

شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره 91003369 تماس بگیرید.
درب اتوماتیک دورژانس

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *