مطالب دورژانس

راهبند اکاردئونی دورژانس_ابزاری مناسب جهت کنترل ترافیک و تردد

راهبند اکاردئونی دورژانس

نام دیگر راه‌بند آکاردئونی راه‌بند چرخ دار نیز می‌باشد که همان‌طور که از نامشان مشخص است، ساختاری درست مشابه آکاردئون دارد و باز و بسته می‌شود. از مهم‌ترین ویژگی‌های آن می‌توان به قابل‌حمل بودن اشاره کرد که در قیاس با دیگر راه‌بندها ویژگی کاملاً منحصربه‌فردی محسوب می‌شود.

یکی دیگر از نام‌های راه‌بند آکاردئونی، راه‌بند کشویی است که دلیل این نام‌گذاری نیز به خاطر باز و بسته شدن آن است. به این راه‌بند، ریلی جمع شونده هم گفته می‌شود. دلیل معرفی اسامی مختلف این محصول شناخت بیشتر شما درباره آن است که بدانید فرقی میان هیچ‌کدام از این نام‌هایی که گفته شد وجود ندارد.

ویژگی‌های راه‌بند آکاردئونی

از ویژگی‌های راه‌بند آکاردئونی می‌توان به عرض آن اشاره کرد که تا عرض 30 متر را پوشش می‌دهد و دیگر ویژگی آن این است که جاگیری بسیار کمی دارد. دارای سیستم اتوماتیک ضد برخورد با موانع می‌باشد.

به راحتی می‌توان آن را نصب کرد و همچنین امکان جابجایی آن به هر مکانی که بخواهید وجود دارد. می‌توانید راه‌بند آکاردئونی را بدون هیچ ریلی نصب کنید. دیگر اینکه قابلیت حرکت دستی در هنگام قطع برق از ویژگی‌های بسیار ضروری محصول پیش رو است.

جنس راه‌بندهای آکاردئونی از استیل ضد زنگ بوده که به شما نوید عمری طولانی و کیفیتی بسیار بادوام را می‌دهد. مصرف برق کمی دارد و نیازی نیست نگران هزینه برق آن باشید. نمایشگری روان به صورت LED روی آن متصل شده تا اطلاعاتی را به افراد ارائه کند. ارتفاع راه‌بندها به‌طورمعمول 1 متر و 60 سانتی‌متر می‌باشد.

کاربرد راه‌بند آکاردئونی

محصول پیش رو برای مکان‌هایی مناسب است که امکان استفاده از راه‌بند اهرمی وجود ندارد. این امکان‌ناپذیری احتمالاً به دلیل فضای کم است. به دو صورت می‌توان از راه‌بند آکاردئونی استفاده کرد: دستی و اتوماتیک. محصول پیش روبه شدت انعطاف‌پذیر بوده و در بین تجهیزات پارکینگی بسیار مورد استفاده قرار می‌گیرد و از محبوبیت بسیار زیادی برخوردار است.

درواقع به عنوان حفاظ با سیستم باز و بسته شدن دستی و اتوماتیک می‌تواند تردد را کنترل کند و ایمنی خوبی به فضا بدهد و همچنین امنیت مکان‌هایی که در آن نصب شده است را تضمین می‌کند. از راه‌بند آکاردئونی بیشتر در ورود کارخانه‌ها، پالایشگاه‌ها، ادارات، امور عمرانی شهری، مجتمع‌های مسکونی، عوارضی جاده‌ها و پارکینگ‌های عمومی استفاده می‌شود. البته برای کنترل ترافیک نیز کارایی به سزایی دارد.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع راهبندهای ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *