مطالب دورژانس

راهبند امنیتی ضد انتحاری دورژانس

راهبند های امنیتی تجهیزات حفاظتی هستند که در مراکز حساس که امنیت عبور و مرور در آن ها بسیار حیاتی است و در صورت هرگونه احمال کاری در حفظ امنیت آن ها خسارت های جبران ناپذیری به بار می‌آید.

راهبند های امنیتی با توجه به سطح امنیتی و همچنین محدودیت های مکان نصب به انواع مختلفی مانند سطحی و دفنی تقسیم می‌شوند.

 

راهبند امنیتی دورژانس

راهبند های امنیتی دفنی

راهبند های امنیتی دفنی راهبند ضد انتحاری هستند که نیاز به حفاری عمیق دارند.

این راهبند های ضد تروریستی با توجه به مکان مورد استفاده آن‌ها به دو نوع شهری و نظامی تقسیم می‌شوند که نوع نظامی آن ها دارای نشانه های نظامی و خشن مانند سر نیزه هستند.

این راهبند ها به صورت کامل داخل زمین قرار می‌گیرند و قابل مشاهده نیستند و در زمان احساس خطر توسط سیستم های امنیتی متصل به آن مانند حمله تروریستی به سرعت مسیر را مسدود کرده و مانند دیواری مستحکم از ورود هر گونه عامل خطر ساز و انتحاری جلوگیری می‌کند.

حفاری مورد نیاز برای این مدل از راهبند ها بسته به ارتفاع راهبند از 50 تا 160 سانتی متر است.

راهبند های امنیتی ضد انتحاری تولید شده توسط آگسا این اطمینان را به شما می‌دهد که بر خلاف راهبند های امنیتی مشابه در صورت برخورد با عامل های خطرساز محرک بسیار قوی به فعالیت خود ادامه دهند و در صورت آسیب دیدن با تعمیرات جزیی در بدنه به حالت اولیه خود بازگردند.

تمامی مراحل طراحی و تولید در این مجموعه توسط متخصصین حرفه ای و طبق آخرین فناوری های روز دنیا انجام شده و امکان بازدید از تمامی مراحل با نامه رسمی ارگان خریدار امکان پذیر می‌باشد.

راهبند های فجر، ابابیل و زلزال نمونه های از راهبند های امنیتی دفنی هستند.

راهبند-دفنی دورژانس

راهبند های امنیتی سطحی

راهبند های امنیتی سطحی به راهبند هایی اطلاق می‌شود که نیاز به حفاری عمیق جهت بستر سازی و نصب ندارند.

این راهبند ها با حفاری نهایتا حدود 30 تا 60 سانتیمتر قابلیت نصب و راه اندازی را دارند.

علاوه بر این مدل شاهد در تولیدات مجموعه دورژانس قابلیت حمل و نقل و نصب موقت را نیز دارد یعنی می‌توان توسط یدک‌کش سیستم را به صورت پرتابل جهت بازرسی های موقت جا به جا کرد.

سیستم راهبند امنیتی ضد انتحاری شاهد به واسطه شکل و مکانیزم کارکرد می‌تواند به عنوان سیل شکن یا سیل بند نیز مورد استفاده قرار بگیرد.

این راهبند ها مناسب اماکنی هستند که بنابر هر دلیلی امکان حفاری عمیق را ندارند.

برخی از این راهبند های ضد تروریستی مانند ذاهبند نیزه ای سجیل ظاهری شبیه به سرعتگیر دارند و در صورت نیاز باز شده و از ورود وسیله نقلیه غیر مجاز جلوگیری می‌کنند.

 

راهبند-امنیتی-دورژآنس
شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع راهبند های ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

درب اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *