مطالب دورژانس

درب سکشنال با عملکرد سریع

درب سکشنال با عملکرد سریع
درب اتوماتیک سکشنال دورژانس به فضایی در داخل گاراژ نیاز دارد تا دونده های افقی کار کنند.
یکی از عوامل فعلی که باید از آن آگاه بود، این است که تعداد فوق ‌العاده‌ای از درب برقی های غلتکی گاراژی بسیار ارزان و نامناسب فروخته می ‌شوند که بسیاری از آن ها در واقع با مقررات اولیه مطابقت ندارند.
درب های گاراژی سکشنال همگی نسبتاً یکسان هستند، اما تفاوت بین درب های گاراژی غلتکی در حال حاضر کاملاً تکان دهنده است و باید آگاه باشید و قبل از خرید تحقیقات زیادی انجام دهید.

ایمنی درب برقی زیر سقفی یا سکشنال

درب های مقطعی به دلیل ماهیت طراحی و مکانیسم خود با پنل های درب که در پشت یک چارچوب فولادی محکم قرار گرفته اند و معمولاً 5 غلتک در هر طرف روی یک درب برقی استاندارد ایجاد مقاومت جانبی زیادی دارند، ایمن هستند.

تنها نقطه ضعف زمانی است که از یک دستگیره و سیستم قفل اولیه بر روی درب هایی که به صورت دستی کار می کنند، استفاده می شود؛ به این معنی که اگر قفل به خطر بیفتد، دسترسی برای یک مزاحم بی صدا و آسان خواهد بود.

اکثر تولید کنندگان پیشرو از یک سیستم قفل سیلندر پروفیل با امنیت بالا با چفت های چرخشی قوی که در داخل به مسیرهای جانبی محکم شده اند، استفاده می کنند.

بسیاری از اپراتورهای برقی با کیفیت بالا که به عنوان گزینه ای برای درب های مقطعی تعبیه شده اند، دارای ویژگی های طراحی امنیتی فوق العاده ای هستند که فقط به موتور و ضمیمه بازوی بکسل که درب را بسته نگه می دارد، نیاز دارند.

پنجره و شیشه، امکانات جنبی درب برقی دورژانس

درب های برقی دورژانس گاراژی سکشنال یا زیرسقفی در هر متریال و طرح پنل ارائه شده می توانند دارای بخش های پنجره کوچک، متوسط ​​یا بزرگ باشند که در صورت لزوم در مشخصات تک جداره و دو جداره با طرح های میله شیشه ای اضافی مجهز شوند.

طرح های قوس دار و پنجره های طراحی شده از جنس استیل ضد زنگ مدرن نیز اکنون به راحتی در دسترس هستند تا ظاهری واقعی در خانه شما ایجاد کنند.

بسیاری از طرح‌ های درب گاراژی در حال حاضر دارای درب ‌های ورودی با کیفیت بالا هستند تا ظاهری هماهنگ و کامل به خانه شما ببخشند.

عایق و آب بندی درب برقی سکشنال دورژانس

اکثر سازندگان درب اتوماتیک گاراژ مقطعی را در بخش های پر شده با فوم 42 یا 45 میلی متری تولید می کنند، هم چنین دارای مهر و موم های لاستیکی بین معمولاً تنها 4 پانل در یک درب استاندارد و مهر و موم های لاستیکی در بالا، کنار و پایین هستند.

در یک دهانه گاراژ که به خوبی ساخته شده و مربع است، می توانید سطوح بسیار بالایی از عایق را با مقادیر آزمایش شده ثابت و قابل دستیابی به دست آورید، زیرا مهر و موم ها حتی زمانی که دهانه ممکن است مربع نباشد، موثرتر عمل می کنند.

حتی درزگیر های لاستیکی عایق ارتقا یافته هم اکنون از شرکت های متعددی ارائه می شوند.
درب سکشنال بدون لولا برای اتصال تک بخش ها به صورت سیندتیک نیازی به قطعات اتصالی ندارد. مزیت این ساختار نوآورانه فلپ چرخشی می باشد که در قسمت جلویی قرار گرفته که محور رول را از یک بخش به بخش دیگر می ‌گیرد.
پروفیل های بالا و پایین متشکل از آلومینیوم به گونه ای طراحی شده اند که به هم متصل می شوند و پایداری بالای برگ دروازه را تضمین می کنند.

طیف رنگ درب سکشنال دورژانس

روکش ‌های دانه چوب لمینت برای درب ‌های زیر سقفی محدود تر از گزینه‌ های درب غلتکی هستند، اما درب ‌های مقطعی در برخی از سطوح فلزی بسیار شیک و مدرن موجود می باشند.

شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره 91003369 تماس بگیرید.
خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *