مطالب دورژانس

درب اتوماتیک تلسکوپی دورژانس

درب تلسکوپی دورژانس

درب اتوماتیک تلسکوپی از رایج ترین، محبوبترین و پر کاربردترین دربهای اتوماتیک است. 

درب های تلسکوپی برای مکانهای پر تردد که دارای ورودی و خروجی کوچکی بوده و به بازشوندگی بالایی احتیاج است مورد استفاده قرار میگیرد. این دربها دارای دهانه ی کوچکی هستند به همین دلیل در ورودی و خروجی های کوچک میتواند به راحتی نصب شود. این درب از امنیت بالایی برخوردار است به طوری که در مواقع ضروری میتوان با فشردن تنها یک کلید درب را سریعا قفل کرد. درب تلسکوپی در باز و بسته شدن کاملا بی صدا بوده و با وجود کم مصرف بودن آن، واکنش باز و بسته شدن سریعی دارد. این درب به دو صورت شش و چهار لته(لنگه) در بازار ایران وجود دارد که بر اساس مکان مورد استفاده انتخاب میشود البته گونه های دیگری از این درب اتوماتیک در بازار وجود دارد که در ادامه توضیح داده میشود.

حالت های مختلف درب تلسکوپی

  • درب تلسکوپی دو لت متحرک: این درب دارای دو لت متحرک میباشد که در یک سمت جمع میشود و سرعت حرکت لت دوم نصف سرعت حرکت لت اول بوده تا هر دو لت به صورت هماهنگ بر روی دیوار قرار گیرند و در مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که فضا برای قرار گرفتن لتها در هنگام باز شدن درب فقط در یک طرف وجود دارد.
  • سه لته (لنگه): این نوع درب همانند مورد قبل (دو لت متحرک) است با تفاوت این که وقتی دو لت متحرک بر روی یکدیگر قرار میگیرند بر روی لت ثابت جمع میشوند.
  • چهار لته: این درب دوطرفه بوده و دو لت آن به سمت چپ و دو لت دیگر آن به سمت راست جمع میشود و در مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که از هر دو طرف فضا برای قرار گرفتن لتها در زمان باز شدن درب وجود داشته باشد.
  • شش لته: این درب دو طرفه بوده و دارای دو لت ثابت و چهار لت متحرک میباشد و دو لت آن در طرف راست و دو لت دیگر در طرف چپ بر روی لت های ثابت هرطرف جمع میشوند و در مکان هایی مورد استفاده قرار میگیرد که احتیاج به حداکثر فضا برای تردد عابران است.

مکانیزم حرکت درب اتوماتیک تلسکوپی

مکانیزم حرکت این درب بدین صورت است که چندین لته( بسته به شرایط آن میتواند تعداد این لته ها دو تا شش عدد باشد) تشکیل شده و این لته ها به صورت کشویی حرکت کرده و جلوی یکدیگر قرار میگیرند.

در این درب ها از تکنولوژی بالایی استفاده شده به طوری که دارای سیستم ضد برخورد با اشیاء آن باعث جلوگیری از برخورد با عابران میشود.

این درب اتوماتیک دارای ایمنی بالایی میباشد. جنس بکار رفته در لت های درب تلسکوپی مورد استفاده در پارکینگها به گونه ای است که وزن آنها را سنگین تر از وزن دیگر دربهای اتوماتیک کرده به همین دلیل برای حرکت این لت ها (لنگه ها) به موتور قوی سه فاز احتیاج است.

درب-پارکینگ دورژانس
شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع فتوسل های ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید:

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *