مطالب دورژانس

تعمیر جک پارکینگ_دورژانس

جک پارکینگ دورژانس

یکی از رایج ترین و مهمترین درب برقی و درب اتوماتیک ، درب پارکینگ ها میباشد و از آن مهمتر تعمیر درب پارکینگی میباشد ، از نام های مرسوم که به این درب گفته میشود ، جک پارکینگ و یا جک پارکینگی میباشد که بنابرین تعمیر جک پارکینگی و تعمیر جک پارکینگ از جمله موضوع های مهم در این زمینه میباشد .

از عواملی که شرکت رامادُر برای تعمیر جک پارکینگ ارائه می‌کند، می‌توان به موارد زیر اشاره کرد :

  • تعمیر جک پارکینگ 
  • تعمیر ریل پارکینگ
  • عیب‌یابی جک و ریل پارکینگ
  • تعمیر بازوهای درب
  • تنظیم و رفع اشکال موتور
  • رگلاژ لنگه‌های درب
  • رفع مشکل خلاص کن دستی

تعمیرات و سرویس کاری جک پارکینگ

جهت اطلاع از نحوه اطمینان از سالم بودن موتور: مولتی متر را در مدار اهم قرار دهید سیم موتور نسبت به سیم مشترک باید بین 70 تا 90 باشد اگر 0 یا خیلی بالاتر باشد نشان‌دهنده سیم‌پیچ موتور است.

دو سیم خازن به سیم قهوه‌ای و سیاه موتور وصل کنید یک‌بار سیم خاکستری را همراه با قهوه‌ای به 220 ولت برق وصل کنید و یک‌بار هم سیم سیاه را باید در هر دو صورت موتور در یک‌جهت گردش کند.

جک پارکینگ دورژانس

مراحل و تعمیر جک درب اتوماتیک

1. چراغ ریموت چک شود (در صورت خرابی ریموت درب اتوماتیک چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود). در این صورت یا ریموت معیوب شده یا این که به مرور زمان باطری آن تمام شده و نیاز به تعویض دارد.

2. وقتی ریموت را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است.

اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار دارد.

تعمیر جک پارکینگ دورژانس
درصورت بروز هرگونه مشکلی که نمیتوان آن را به تنهایی و بدون حضور نیروی متخصص برطرف کرد با دورژانس در تماس باشید.
تکنسین های  ما در 24 ساعت شبانه روز اماده خدمت رسانی و رفع مشکل شما عزیزان هستند
91003369

مراحل چک کردن مرحله به مرحله و پیدا کردن مشکل جک درب اتوماتیک ریلی

ریموت کنترل درب اتوماتیک پارکینگ ریلی

باید کیفت چراغ ریموت چک شود (در صورت خرابی ریموت در بازکن ریلی چراغ آن کمرنگ تر از همیشه خواهد شد شاید هم خاموش شود). در این صورت یا ریموت معیوب شده یا این که به مرور زمان باطری آن تمام شده و نیاز به تعویض دارد.


دستگاه مرکزی و فیوز درب اتوماتیک ریلی

وقتی ریموت درب اتوماتیک ریلی را چک کردید و سالم بود باید گوش خود را به دستگاه مرکزی نزدیک کرده و وقتی دکمه ای از ریموت را لمس می کنید صدای رله دستگاه مرکزی شنیده شود و این عمل نشان می دهد هم ریموت فرمان صادر و هم فیوز سالم هستند و دستگاه مرکزی آن را اجرا کرده پس آن هم سالم است. اما اگر صدای از دستگاه مرکزی شنیده نشد یا باید اول فیوز را چک کنیم که اگر آن هم سالم بود ایراد از برد مدار یا سیم های ورودی به آن می باشد که نیاز به کارشناسی دقیق تعمیر کار درب اتوماتیک ریلی دارد.


تست موتور برای عیب یابی و تعمیر درب اتوماتیک در تهران

با توجه به نیاز به تعمیر درب اتوماتیک ریلی باید برای تشخیص سالم بودن مراحلی طبق روش گفته شده اعمال گردد. تست اول برای تشخیص نیاز به تعویض موتور درب اتوماتیک ریلی مراحل به ترتیب زیر را انجام می دهیم:

ابتدا مولتی متر را باید در مدار اهم قرار دهیم. در این صورت سیم موتور نسبت به سیم مشترک باید بین 60 تا 90 باشد اگر ۰ یا بالاتر از ۹۰ باشد نشان دهنده عیب از سیم پیچ موتور است.تست دوم ابتدا باید دو سیم خازن را به یکی از سیم های قهوه ای و سیم سیاه موتور متصل کنیم. یک بار دیگر باید مجددا سیم خاکستری را به همراه سیم قهوه ای به برق ۲۲۰ ولت وصل کنیم. بار دیگر هم سیم سیاه را وصل کنیم. درهر دو مورد باید موتور در یک جهت گردش کند. در غیر این صورت دارای اشکال است. و تعمیر درب اتوماتیک ریلی ضرروی است.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.
شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

خدمات درب اتوماتیک دورژانس

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *