مطالب دورژانس

بیشترین کاربرد جک ریلی دورژانس در کجاست؟

جک ریلی دورژانس وسیله ای است که می توان آن را به صورت هوشمند کنترل کرد تا از عملکرد روان درب کشویی اطمینان حاصل شود.
اغلب پشت برگ های دروازه در نقاط مختلف دیده می شود و به دو نوع توکار و خارجی تقسیم می شود.
عملکرد بی صدا در مقایسه با موتور های سنتی یک مزیت بزرگ است. علاوه بر این در هر زمانی به راحتی جدا شده و تعمیر می شود و انتخاب تعداد زیادی از کاربران به عنوان یک خرید مقرون به صرفه است. موارد زیر مکان های استفاده اصلی چندین درب باز کن ریلی را نشان می دهد. 
کاربرد جک ریلی دورژانس

جک ریلی ساختمان های اداری

چه درب ورودی و خروجی ساختمان های اداری باشد و چه دروازه های دفاتر داخلی، استفاده از درب بازکن های ریلی بسیار متداول است.

عملکرد مناسب جک ریلی پارکینگ دورژانس با کیفیت خوب و خدمات خوب می تواند با کنترل در مورد جریان ورود و خروج افراد و کنترل هوشمند باز و بسته شدن درب برای جلوگیری از گرفتار شدن افراد، ایمنی ورود و خروج افراد را تضمین کند.

شایان ذکر است که می تواند نظارت شرکت بر حضور و غیاب کارکنان را نیز از طریق سیستم ساعت ورود سازگار تسهیل کند.

جک ریلی پارکینگ ها

پارکینگ ها یکی دیگر از مکان های اصلی استفاده برای جک های پارکینگی ریلی به خصوص پارکینگ های روباز هستند.

درب پارکینگ توسط یک موتور کنترل می شود و استفاده از فناوری ورودی برق با کارایی بالا می تواند درب برقی دورژانس را به گونه ای به کار ببرد که پس از چندین بار باز و بسته شدن همچنان به خوبی کار کند و عمر طولانی داشته باشد.

همان طور که همه ما می دانیم، استفاده در هوای آزاد الزامات بالایی را برای تحمل دما و ضد آب بودن موتور ایجاد می کند، اما طراحی یکپارچه صنعتی، درب بازکن کشویی را قادر می سازد تا با شرایط مختلف آب و هوایی غیرمنتظره مقابله کند.

جک ریلی پارکینگ دورژانس

ورودی مکان های عمومی

درب های ورودی ساختمان های عمومی معمولاً مجهز به جک های ریلی دورژانس هستند و با گسترش سیستم کنترل دسترسی و آشکارساز های تجهیزات الکترومغناطیسی یک سیستم امنیتی کامل درب ورودی تشکیل می شود تا ورود و خروج پرسنل خارجی را محدود کرده و محافظت کند.

امنیت شخصی صاحبان جامعه علاوه بر این، بر اساس ملاحظات اضطراری، در صورت قطع برق، زنان و کودکان نیز می‌توانند با کلید دستی دروازه ‌ها را باز و بسته کنند تا از گرفتار شدن افراد در امان بمانند.

جک ریلی دورژانس مناسب برای انواع ورودی ها و سیستم های اتوماسیون

جک ریلی دورژانس درب برقی با امکانات خوب و خدمات پس از فروش مناسب نه تنها اعتماد مصرف کنندگان را از نظر کیفیت جلب می کند، بلکه تعمیر و نگهداری پس از فروش نیز می تواند به بهبود تجربه کاربری کمک کند.

مکان های استفاده از جک های ریلی درب اتوماتیک شامل سه نوع فوق می باشد اما محدود به آن ها نیست. سطح کاربرد در کارخانه ها و انبار ها نیز بسیار بالاست.

با پیشرفت تکنولوژی، درب بازکن های کشویی نیز از نظر ظاهری بهبود یافته و قابل حمل بوده و روز به روز محبوبیت بیشتری خواهند یافت.

شما می توانید از طریق وبسایت ما با محصولات و تیم دورژانس بیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره 91003369 تماس بگیرید.
خدمات درب اتوماتیک

مطالب مرتبط

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *