مطالب دورژانس

بررسی مزایای نصب و استفاده از درب اتوماتیک دورژانس

درب های اتوماتیک تاشو دارای دو یا چند صفحه مختلف هستند که هنگام باز شدن یکی از آن ها به صورت لولایی باز می شود و دیگری به صورت ریلی حرکت می کند تا مسیر ورودی باز شود. در ادامه به تعدادی از مزایای نصب و استفاده از این درب ها در محیط های کاری می پردازیم.

دیدگاه مشتریان تغییر می کند

افرادی که وارد محل کار و شرکت شما می شوند برای این که درب های اتوماتیک را برای ورودی انتخاب کرده اید شما را تحسین می کنند.
یکی از تحقیقات و نظر سنجی هایی که در آمریکا توسط تولیدکنندگان درب های اتوماتیک صورت گرفته است نشان می دهد که ۹۹ درصد افراد درب های ورودی اتوماتیک را به درب های معمولی ترجیح می دهند.
این نظر سنجی ها نشان می دهند که مردم حتی ترجیح می دهند در اماکنی همچون بیمارستان ها، فرودگاه ها، هتل ها، مغازه ها و مراکز خرید نیز از این درب ها استفاده شود.
مردم از این که می بینند شما برای شرکت خود وقت و هزینه صرف کرده اید و درب های اتوماتیک نصب کرده اید و به تمام افرادی که قرار است به محل کار شما بیایند تا این اندازه اهمیت داده اید خشنود خواهند شد .

این درب ها راحت تر و مناسب ترند

وقتی فردی وارد محل کار شما می شود ممکن است در دست خود وسایلی داشته باشد و یا بچه ای در بغل خود داشته باشد که نتواند به راحتی درب را باز کند.
نصب دربی که به صورت اتوماتیک باز می شود و مشتری شما را به زحمت نمی اندازد تا وسایل خود را جا به جا کند و درب ورودی سنگین را باز کند نشان می دهد که شما برای وقت و راحتی مشتریان خود ارزش قائلید.
به عاوه از افراد زیادی در رفت و آمد باشند درب های معمولی باعث توقف در رفت و آمد می شوند در حالی که درب های اتوماتیک عبور و مرور را راحت تر و سریعتر می کنند.

افراد سالمند و معلول با مشکل ورود و خروج مواجه نمی شوند

نصب درب های اتوماتیک نشان می دهد که شما به تمام کسانی که می خواهند به محل کار شما سری بزنند اهمیت می دهید. درب های معمولی برای افراد معلول و سالمند همچون یک مانع است. نصب درب های اتوماتیک باعث تبدیل شدن محل کار شما به محیطی دلپذیرتر و راحت تر خواهد شد .

نگهداری از این درب ها راحت است و هزینه های ناشی از آن ها کم است

ممکن است به این فکر کنید که این درب ها به دلیل داشتن بخش های متحرک بیشتر و حسگرها هر چند وقت یک بار دچار مشکل و خرابی خواهند شد. در حقیقت، اگر درب های اتوماتیک شما توسط افراد قابل اطمینان و ماهر نصب شده باشد می توانید مطمئن باشید که نگهداری از آن ها بسیار راحت خواهد بود.
نصاب شما می تواند متناسب با محیطی که قرار است درب را بر روی آن نصب کنید شما را راهنمایی کند تا بهترین طراحی را داشته باشید.
اگر با افراد ماهری سروکار داشته باشید که بتوانند ماهیت مکان، میزان رفت و آمد و انتظاری که هم از شکل ظاهری و هم از عملکرد درب دارید را درک کنند سپس شما می توانید مطمئن باشید که درب های شما می توانند به طور راضی کننده ای همه ی این توقعات مورد نظر را پوشش دهند.

این درب ها باعث صرفه جویی می شوند

در زمستان هنگامی که درب های معمولی باز می مانند مقدار زیادی از گرما از محیط خارج می شود و این مسئله باعث بالا رفتن مصرف انرژی برای گرم کردن محیط می شود.
همین مسئله در تابستان نیز باعث خروج هوای خنک و وارد شدن فشار بیشتر به سیستم تهویه مطبوع خواهد شد. با نصب درب اتوماتیکی که محکم است و به خوبی بسته می شود می توانید به طور کارآمدی در مصرف انرژی صرفه جویی کنید .
درب اتومات بصرفه
درب اتومات بصرفه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *