مطالب دورژانس

اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی دورژانس

در این مقاله قصد داریم به شما توضیح دهیم اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی چیست و در کرکره برقی چه کاربردی دارد و در بازار ایران با چه قیمتی به فروش میرسند. در ادامه با ما همراه باشید.

اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی چیست

اولین سوالی که برای کسب اطلاع درباره این قطعات باید پاسخ دهیم این است که اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی چیست و چه کاربردی دارد؟

اندکیپ یا اندکپ کرکره برقی دارای دو سر میباشدکه یک سر آن به یاتاقان و سر دیگر آن به شفت چفت میشود و از قطعات جانبی کرکره برقی نیز محسوب میشود.

در واقع میتوان گفت اندکپ ها در یک سمت به موتور کرکره برقی متصل هستند و از سمت دیگر به شفت ها وصل شده اند و کاربرد بلبرینگ کرکره برقی در راحت جرکت کردن شفت ها میباشد. در واقع شفت ها توسط موتور به حرکت در میایند و تبغه های کرکره برقی برای آن که کرکره برقی باز شود در شفت چرخیده میشوند.

به این ترتیب اندکپ کرکره برقی باعث میشود شفت ها راحت تر چرخیده شوند. باتوجه به آن که تیغه های کرکره برقی به وسیله شفت جمع و باز میشوند میتوان گفت اندکپ جز اصلی کرکره برقی که تیغه های آن است را هندل میکند.

جنس اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی بسیار مقاوم بوده و در برابر ضد خوردگی میباشنداندکیپ پی وی سی به وسیله پیچ و یا با پرچ به میله متصل میشود و دارای دو بلبرینگ میباشد.

انواع اندکپ

همان طور که در ساختار اندکپ توضیح داده شد در واقع بلبرینگ ها تکیه گاه کرکره برقی به شمار میروند که بار موتور و شفت ها را به دوش میکشند. به طور کلی میتوان گفت اندکپ ها به دو دسته تقسیم میشوند :

  • اندکپ همراه یاتاقان

اندکپ های دارای یاتاقان از یک و چند پولک به همراه یک شفت فولادی درست شده اند که یک سر آن به در داخل یاتاقن کرکره برقی قرار میگیرد و سر دیگر آن که یک پولک میباشد به وسیله پیچ به دهانه لوله کرکره برقی وصل میشود. این مدل از انواع اندکپ در برابر شکستن مقاومت بالایی دارند.

  • اندکپ پی وی سی

در این اندکپ ها دو بلبرینگ وجود دارد که یکی از آن ها در محور اندکپ و در زیر پوشش پی وی سی قرار گرفته است. بلبرینگ دیگر در شفت در ستاره ای شفت به صورت ثابت قرار میگیرد. این ستاره ای در صفحه متصل به محور کرکره برقی به وسیله پیچ و یا پرچ نصب میشود .

این اندکپ ها برای نصب نیاز به پیچ و یا پرچ دارند و مزیت آن ها این است که میتوان در آن ها از خار استفاده کرد. لازم است این نکته را در این بخش ذکر کنیم که تمدکپ بلبرینگ کرکره برقی هیچ نیرویی برای باز و بسته کردن کرکره برقی ایجاد نمیکند و باعث باز و بسته شدن راحت تر کرکره برقی میشود.

خرید اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی

دقت داشته باشید اگر قطعات کرکره برقی تان را از مرکز معتبر خریداری نکنید این قطعات خیلی زود خراب میشوند و میتوانند به سایر قطعات کرکره برقی شما نیز آسیب وارد کنند.

به این ترتیب شما باید هزینه بیشتری را برای تعیمر کرکره برقی متحمل شوید. به این ترتیب ما همیشه به مشتریان مان پیشنهاد میکنیم برای خرید قطعات کرکره برقی و حتی برای خرید کرکره برقی تحقیق زیادی کنند و بهترین مدل را برای خرید انتخاب کنند و به فکر ارزان بودن کالا نباشند.

برای آن که مطمئن باشید هزینه ای که صرف خرید قطعات و خود کرکره برقی میکنید هدر نمیرود و جنس باکیفیت و اصل خریداری میکنید میتوانید دورژانس را جزو گزینه های خود برای خرید اندکپ و بلبرینگ کرکره برقی قرار دهید.

دورژانس برترین فروشنده قطعات کرکره برقی در ایران است که از بهترین متریال و مواد اولیه برای ساخت کرکره برقی استفاده میکند و شما میتوانید با خیالی آسوده قطعات کرکره برقی را از این نمایندگی فروش خریداری کنید.

شرکت فنی مهندسی دورژانس با 27 سال سابقه درخشان در زمینه فروش،نصب و تعمیر انواع درب های اتوماتیک  ایرانی و خارجی و نماینده انحصاری محصولات ایتالیا در ایران مفتخر است که بصورت 24 ساعته در حال خدمت رسانی به شما عزیزان میباشد.

شما میتوانید از طریق وبسایت ما با محصولات ما و تیم دورژانس یبیشتر آشنا شوید و همچنین جهت دریافت مشاوره رایگان از کارشناسان دورژانس با شماره زیر تماس بگیرید

69 33 00 91 

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *