مطالب دورژانس

آیا درب اتوماتیک شیشه ای قیمت بالایی دارد؟

امروزه درب اتوماتیک های شیشه ای دورژانس از محبوبیت بسیار بالایی در میان متقاضیان و خریداران برخوردار می باشند. قیمت درب اتوماتیک های شیشه ای نسبت به کارایی و طراحی زیبای آن ها بسیار ارزان است.
از این درب ها برای ورودی پارکینگ منازل،  ورودی هتل ها ، بیمارستان ها ، فروشگاه ها  … استفاده می شود. وجود خصوصیات منحصر به فرد در این درب ها سبب گشته تا به یکی از پرفروش ترین درب های اتوماتیک موجود در بازار تبدیل شوند.
درب شیشه ای دورژانس

مهمترین کاربردهای درب اتوماتیک شیشه ای دورژانس

درب ها را برای جداسازی دو فضا به کار می برند. گاه استفاده از این درب ها در یک محیط داخلی است و گاه برای جداسازی محل بیرونی از داخلی یک خانه یا مغازه و … می باشد.

با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی، نمونه های جدیدی از درب ها با طراحی های به روز روانه بازارها شدند که نسبت به درب های لولایی یا نمونه های دیگر فضای کم تری را به خود اختصاص می دهند و برای محیط های بسیار کوچک انتخاب بسیار مناسبی می باشند.

این درب ها را درب های کشویی یا ریلی می نامند. حرکت درب بر روی یک ریل است که به راست یا چپ جابه جا می شود.

تفاوت مهم درب های دستی با درب اتوماتیک دورژانس

درب های شیشه ای را در دو نوع دستی و اتوماتیک تهیه می نمایند. تنها تفاوت عمده این دو نوع در باز و بسته کردن آن هاست. نمونه های درب اتوماتیک به وسیله ی سنسورها و چشمی های خود باز و بسته می شوند و عمل باز و بسته کردن، بدون دخالت دست انجام می شود.

درب های اتوماتیک ریلی در دو نوع چوبی و شیشه ای تولید می شوند. تفاوت این دو در جنس آن هاست.

درب های کشویی شیشه ای را بیش تر برای ورودی فروشگاه ها، مغازه ها، بیمارستان ها هتل ها و … به کار می برند. استفاده از این درب ها سبب می گردد تا نور بیش تری به فضای داخلی محیط وارد شود و از طرفی از بیرون دید بهتری به داخل محیط مغازه و … داشته باشید. از دیگر مزیت استفاده از این درب ها این است که از انتقال آلودگی و میکروب ها به خصوص در زمانی که می خواهید از آن ها برای مکان های عمومی استفاده کنید، بسیار کم می شود.

نمونه های چوبی را بیش تر برای درب ورودی پارکینگ منازل به کار می برند. این درب ها با استفاده از یک جک کار می کنند و قیمت بالاتری دارند.

از طرفی کارکرد آن ها به وسیله ریموت کنترل همراه آن هاست. برای افرادی ک به زیبایی ورودی پارکینگ ویلا یا خانه خود اهمیت می دهند، درب اتوماتیک های کشویی انتخاب بسیار مناسبی است.

البته باید این نکته را در نظر گرفت که برای نصب این درب ها باید در یکی از دو طرف راست یا چپ، فضایی خالی برای باز شدن درب وجود داشته باشد.

قیمت درب اتوماتیک های کشویی به چه مواردی بستگی دارد؟

 به طور کلی نمی توان برای هیچ کدام قیمت دقیقی را بیان کرد و این قیمت به عوامل متعددی بستگی دارد.

از جمله عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب های کشویی، جنس درب است. همان طور که گفته شد قیمت درب های اتوماتیک کشویی در نمونه های چوبی نسبت به مدل های شیشه ای بسیار گران تر است.

دلیل گران تر بودن آن ها، توان و قدرت این درب ها و استحکام بالاتر آن ها می باشد. هم چنین طول عمر آن ها بسیار بالاتر است.

از دیگر عوامل تاثیرگذار بر قیمت درب های کشویی اندازه درب است. درب ها را بایستی مطابق با اندازه و ابعاد ورودی سفارش دهید. هر چه ابعاد و اندازه آن ها بزرگ تر باشد، قیمت نهایی خرید آن ها بالاتر خواهد بود. از طرفی برندی که از آن این درب ها را تهیه می کنید بر این قیمت تاثیرگذار است.

معمولا نمونه های خارجی به دلایل هزینه های متعددی که دارند همچون حمل و نقل و جابه جایی آن ها، هزینه های گمرکی و … بسیار قیمت بالاتری خواهند داشت. پس اگر به دنبال درب اتوماتیک هایی با قیمت پایین تر هستنید و محدودیتی در بودجه دارید، بهتر است نمونه های داخلی و برندهای ایرانی را خریداری نمایید.

مجموعه درب اتوماتیک دورژانس از معتبر ترین مراکز فروش انواع درب های اتوماتیک شیشه ای در طراحی و سایز دلخواه شماست که می توانید به راحتی از طریق وب سایت اینترنتی دورژانس یا مراجعه حضوری به فروشگاه، محصولات مورد نظر خود را سفارش دهید.
قیمت درب شیشه ای

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *