درب سازان امین فک

فروش ویژه بهار

فرارسیدن فصل بهار، فصل شکوفایی طبیعت و همچنین میلاد باستانی عید نوروز را به شما عزیزان تبریک عرض میکنیم.

شرکت درب سازان ایمن فک در نظر دارد تا به همین مناسبت برای شما عزیزانی که قصد نصب و یا تجهیز محصولات راهبند، درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک پارکینگ دارید شرایط ویژه در نظر بگیرد.
این شرایط با توجه به نیاز های شما عزیزان در نظر گرفته شده و به شرح زیر می باشد.

نصب رایگان محصولات

با خرید هریک از محصولات شرکت ایمن فک خدمات نصب آن محصول برای شما عزیزان به صورت رایگان انجام خواهد شد. البته این شرایط تنها برای مشتریانی که محل نصب آنها در تهران می باشد خواهد بود.

خدمات دوره ای رایگان

خدمات دوره ای یکی از بخش های مهم برای محصولات پر کاربردی مانند درب اتوماتیک شیشه ای و درب اتوماتیک پارکینگ می باشد که بسیار ضروری است. برای مشتریانی که از شرایط ویژه شرکت درب سازان ایمن فک استفاده کنند مدت یکسال خدمات و نگهداری به صورت رایگان صورت خواهد پذیرفت. یکسال خدمات دوره ای شامل 6 دوره بازدید از تجهیزات، تنظیم و تعمیرات احتمالی می باشد که در هر 2 ماه یکبار و یا در شرایط اضطراری انجام می شود. این پیشنهاد برای مشتریانی که محل نصب آنها در تهران باشد خواهد بود.

حمل رایگان

تمامی محصولاتی که بازه فروش ویژه خریداری شوند به صورت رایگان به محل نصب حمل خواهند شد و شامل هزینه باربری نخواهند بود. البته این شرایط تنها شامل مشتریانی که محل نصب ایشان در تهران باشد خواهد بود.

تاریخ استفاده از شرایط ویژه شرکت درب سازان ایمن فک از تاریخ 10 اسفند 1398 تا پایان فروردین 1399 می باشد.

پیشاپیش سال نو خورشیدی را به شما تبریک عرض می نماییم

paisly
Call Now Button