دسته‌ها

سوالات متداول

سوالات متداول

سوالات متداول

چه محصولی شامل گارانتی می شود ؟

محصولی شامل گارانتی میباشد که مشکلات مربوط به تولید را داشته باشد. مواردی چون سهل انگاری در نگهداری، تصادف ، شکستگی،تاثیرات فیزیکی و شیمیایی ، نوسانات غیر متعارف و استفاده از برق غیر مجاز، عیوب ناشی از برق غیر استاندارد ، دستکاری توسط افراد غیر متخصص و یا عدم انتخاب دستگاه متناسب شامل گارانتی نمی باشد . گارانتی پس از بررسی توسط کارشناس مربوطه تایید میشود .

نمونه کارت گارانتی چگونه است ؟

لطفا به صفحه گارانتی محصولات مراجعه نمایید.

گارانتی شامل تعویض می باشد یا تعمیر ؟

گارانتی میتواند شامل تعویض و یا تعمیر باشد . این موضوع پس از بررسی توسط کارشناسان مشخص می گردد .

مدت زمان گارانتی و خدمات پس از فروش محصولات چقدر است ؟

مدت زمان گارانتی برای محصولات FAAC و GENIUS چهار سال می باشد. خدمات پس از فروش پانزده سال می باشد

چگونه با خدمات قرارداد ببندیم ؟

قرارداد تعمیر و نگهداری یکساله می باشد . شرکت موظف است هر ۲ ماه یکبار ( سالی ۶ مرتبه ) به محل نصب مراجعه کرده و سرویس کامل دستگاه شامل کنترل کلیه قطعات سیستم و متعلقات دستگاه به همراه سرویس و روغن کاری و آچار کشی کامل و کنترل محل اتصالات جک و دیگر متعلقات سیستم را انجام دهد .

مدل دستگاه من چیست ؟

مدل دستگاه شما علاوه بر اینکه بر روی خود دستگاه توسط سازنده قید شده است می توانید از روی کارت گارانتی، قرارداد خدمات وفاکتور فروش نیز پیدا کنید.

چگونه در زمان قطع برق سیستم را در حالت عملکرد دستی قرار دهیم ؟

تمامی دستگاهها به همراه کلید خلاص کن دستی فروخته می شود و این امکان را دارد که در صورت نیاز آن را به حالت عملکرد دستی گذاشت. لطفا پس از نصب دستگاه از تکنسین بخواهید که شما را با عملکرد دستی دستگاهتان آشنا کند . شما می توانید طریقه استفاده از کلید خلاص کن را در دفترچه راهنمای دستگاه خود مطالعه بفرمایید.